PODZIAŁAJMY RAZEM

Cieszę się, że jesteś na tej stronie, co powiesz na wspólne działanie? Poniżej kilka propozycji ode mnie:

 

  • Dużo mówię, podobnie jest z pisaniem. Dlatego mogę podjąć się napisania artykułu na temat niepełnosprawności do Twoich mediów. Cykl artykułów edukacyjnych? To większe działanie, z chęcią się dowiem się o nim więcej.

 

  • Lubię pomagać ludziom w poszerzaniu ich wiedzy, dlatego mogę przeprowadzić warsztaty w twojej organizacji na temat niepełnosprawności oraz różnorodności.

 

  • W wystąpieniach publicznych czuję się, jak ryba w wodzie, a scena to mój żywioł. Mam już kilka bardzo udanych wystąpień za sobą. Poza tym na scenie łatwiej mnie zobaczyć, niż w tłumie ludzi. 😉 Udział w konferencjach, seminariach jako prelegent? Brzmi bardzo ciekawie. 🙂

 

  • Uświadamianie i edukowanie społeczeństwa, to dla mnie jedno z najważniejszych działań, dlatego z chęcią wezmę udział w kampanii społecznej. Kamery się nie boję, telewizji też nie, a dowód na to jest tutaj.

 

  • Chcesz przygotować ciekawą lekcję tolerancji w swojej szkole lub przedszkolu? Pisz koniecznie! Relacja z moich wystąpień w szkołach tutaj.

 

Zapraszam do kontaktu. W kilku zdaniach opisz plan wspólnego działania, jaką organizację reprezentujesz i kiedy mamy wspólnie podziałać. 🙂 Dzięki temu łatwiej będzie mi dać Ci konkretną odpowiedz.